Recenze

Níže naleznete neupravenou zpětnou vazbu od klientů.

Maximální důvěra v můj úspěch. To je koučink s Jarmilou Kacerlovou. Pomohla mi pojmenovat myšlenky, nastavit cíl a jednotlivé kroky k realizaci nápadu. Pokládá otázky, které posouvají dál… mě osobně, mé projekty, má přání. Pomůže najít motivaci, když už to vypadá, že ji ztrácíte. Neodmaká to za Vás, ale celou dobu, na 100 % stojí při Vás.

Šárka LeitlováCustomer Experience Manager

Pojem koučink jsem znala a tedy věděla, že mi především může pomoci trochu srovnat mé toky myšlenek v oblasti profesního života a toho, kam ho dále směřovat. V případě Jarky (a chci jí za to poděkovat), to rozhodně předčilo tato má očekávání. Šla jsem do toho s tím, že mám jednu konkrétnější představu a další v mlze a méně pravděpodobné na realizaci. Nakonec se mi díky Jarce podařilo uvědomit, že ty představy, co jsou v mlze, jsou pro mě tou správnou budoucí cestou. Po pár hodinách povídání jsem věděla, že teď už necouvnu zpět a byla si jistá jako nikdy, přihlásila jsem se na Kurz trenéra fitness a příští víkend mi začíná první lekce. Pokud nyní nevíte, co se sebou a hledáte někoho, kdo vám velmi empaticky pomůže najít cestu k vašemu vysněnému cíli, s důvěrou se na Jarku obraťte.

Zuzana TatíčkováRegionální ředitelka

Vzhledem k tomu, že jsem pragmatický typ člověka, tak jsem měl ke koučinku na začátku nedůvěru. Koučink s Jarmilou Kacerlovou mě ale příjemně překvapil. Pomohla mi utřídit si myšlenky, podívat se na věci novým pohledem a nalézt nové nápady a možnosti řešení.

MartinIT Business Analytik

Koučink s Jarkou mi pomohl utřídit si mnoho otevřených otázek, které jsem řešila a které mi vnitřně odčerpávaly energii, do ucelené struktury. V rámci ní bylo potom snadné se orientovat a jednotlivé oblasti řešit. Jarka velmi dobře naslouchá, velmi dobře se ptá a inspiruje. Nechala mě v rámci debaty volně asociovat, ale pokud jsem odešla daleko od řešeného tématu, jemně mě k němu vrátila. Cítila jsem se s ní velmi bezpečně a na jednotlivá sezení jsem se těšila. V rámci nich jsem nejen nacházela řešení jednotlivých oblastí, které jsme si definovaly, ale díky Jarce a jejím v pravou chvíli položeným otázkám přicházely i nové vhledy a nápady k dalšímu zpracování a využití. Byla to radostná práce na sobě.

Jana GregorováIlustrátorka

Každá cesta začíná prvním krokem

Ráda vám pomůžu i s vaším tématem.